Příklady z naší praxe

Zajímá Vás s čím vším máme bohaté zkušenosti, které Vám nabízíme? Seznam je uveden níže, ale po pravdě je toho mnohem více. Referenci na nás Vám například poskytnou na úřadě v Mnichovicích nebo Hrusicích atp. Případně si zavolejte a my Vám rádi dodáme kontakt na osoby z Vaší lokality, aby jste si kvalitu našich služeb ověřili osobně.


Základové desky pro RD

Realizace kompletní dodávky zemních a prací - základy a deska pod rodinný dům včetně příjezdové komunikace a inženýrských sítí. Použité stroje: JCB 3CX, TATRA 815, válec, vibrační deska.


Práce na železničním koridoru Mnichovice

Doprava a realizace zemních prací na železničním přejezdu, podchodu a nájezdu pro invalidy, tunely hřiště a Božkov. Použité stroje: 2x JCB 3CX, Tatra 815 TERRNo.


Základy pro rodinný dům a ostaní stavby

Realizace kompletních zemních prací a násypů pro stavbu rodinných domů, garáží a jiných objektů - skrývka ornice, výkopy rýh, odvoz sutě, zpětné zásypy. Použité stroje: JCB 3CX, TATRA 815.


Odvodnění - Drenáže

Realizace drenážních per včetně odvodního potrubí komunikace Struhařov. Použité stroje: JCB 3CX, TATRA 815 S3 TERRNo, Válec Caterpillar.


Přístupová komunikace Struhařov

Realizace přístupové komunikace včetně odvodnění a vsakovací jámy. Použité stroje: JCB 3CX, TATRA 815 S3 TERRNo, Válec Caterpillar.


Zámkové dlažby

Realizace terénních úprav, podkladní štěrky, odvodnění ploch, obrubníků a zámkové resp. kamenné dlažby, Mnichovice Božkov. Použité stroje: UNC 750, Minirypadlo Wacker Neuson, vibrační deska.


Jímka odpadních vod, Žumpa pro rodinný dům

Realizace zemních prací pro usazení žb. prefabrikované žumpy pro rodinné domy včetně kanalizačních svodů. Použité stroje: JCB 3CX, Minirypadlo Wacker Neuson, TATRA 815, jeřáb TATRA.


Demolice a založení objektu

Provedení strojní demolice objektů, Svojetice. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra.


Úklid a odvoz sněhu

Provádění strojního úklidu sněhu z prostranství, komunikací a parkovišť. Použité stroje: JCB 3CX.


Vodovodní přípojka u RD

Vodovodní přípojka u RD Realizace zemních prací, násypů a vodovodní přípojky u rodinného domu v Hrusicích. Použité stroje: Minirypadlo Wacker Neuson, JCB 3CX, AVIA.


Tenisové a volejbalové hřiště

Realizace zemních prací a zpětných násypů jako podkladních vrtev pro víceúčelové hřiště Světice. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra 815, vibrační deska.


Kanalizace Mirošovice, Mnichovice, Struhařov, Třemblat

Realizace dešťové PVC kanalizace, šachet a drenážního systému včetně zpětných zásypů štěrkem a zeminou. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra 815, vibrační deska a hutnící pěch ... (a téměř všude v okolí)


Sportovní hříště Mnichovice Božkov

Realizace skrývky, navezaní štěrků, hutnění, odvodnění, finalinální vrstva a válcování. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra 815, válec CAT (Caterpillar), vibrační deska.


Zahradní bazény - Mnichovice, Strančice, Velké Popovice, Kunice

Realizace zemních prací, autodoprava - odvoz zeminy, dovoz štěrku, hutnění, terénní úpravy, dovoz štěrku a betonu. Použité stroje: JCB 3CX, Mirapadlo CAT, Tatra 815 S3 TERRNo a vibrační deska ... (a téměř všude v okolí)


Jezírko včetně hráze Černé Voděrady

Realizace zemních prací, štěrkování a násyp hráze. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra 815, a hutnící pěch.


Čištění plochy centrální sklad Billa Modletice

Odvoz a likvidace sněhu, sněhové bariéry. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra 815 S3.


Čištění plochy centrální sklad Billa Modletice

Odvoz a likvidace sněhu, sněhové bariéry. Použité stroje: JCB 3CX, Tatra 815 S3.


Odbahnění rybníku Kovářovice

Realizace odbahnění rybníku. Použité stroje: TATRA UDS, Caterpillar, Tatra 815.